Ubezpieczenia komunikacyjne – przeczytaj, zanim wykupisz

ubezpieczenia majątkowe

Kończy ci ubezpieczenie samochodu Zabrze? Zanim włączysz się do ruchu, musisz wykupić, bądź odnowić polisę OC od odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie samochodu Zabrze, które nie jest obowiązkowe to AC, czyli autocasco oraz NNW chroniące kierowców i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków. AC, zwłaszcza w wersji z pakietem assistance, jest bardzo przydatne. Koszt napraw samochodu są niemałe. Jeśli posiadamy ubezpieczenie samochodu Zabrze w wersji AC ewentualne naprawy pokryjemy z wypłaty odszkodowania. I problem zniknie! Plusem jest również brak konieczności pokrycia kosztów za ewentualne odholowanie samochodu, jeśli nasz pojazd zepsuje się z dala od warsztatu.

Ubezpieczenia Oprócz obowiązkowej polisy OC –można pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu samochodu. Warto zainwestować w inne oferty ubezpieczeniowe. Zwłaszcza, że kupowanie wspólnych pakietów wychodzi znacznie taniej. Większość pakietów ubezpieczeń pokrywa dodatkowo koszty za wynajem samochodu zastępczego. Zatem korzyści wynikające z wykupienia oferty na ubezpieczanie samochodu Zabrze są niewspółmierne do składki ubezpieczeniowej, której koszty nie są zbyt wygórowane. Ubezpieczenie NNW gwarantuje otrzymanie odszkodowania w przypadku doznania, przez kierowcę lub pasażerów uszczerbków w trakcie jazdy, postoju oraz rozładowywania auta.
Jeśli chcą Państwo wybrać najlepszą ofertę, trzeba skontaktować się z konsultantami, którzy dobiorą najlepszą propozycje dopasowaną do naszych oczekiwań! Żeby prawidłowo wybrać ofertę na ubezpieczenie samochodu Zabrze , trzeba porównać propozycje od różnych agentów dużo wcześniej. Ubezpieczając samochód – trzeba zachować ciągłość. Bez aktualnej polisy nie można prowadzić samochodu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s