Szukasz OC i AC? Wybierz ubezpieczenia AC Zabrze.

Szukasz OC i AC? Wybierz ubezpieczenia AC Zabrze.

ubezpieczenia majątkowe

Wybór ubezpieczenia AC Zabrze powinno zaprzątać nam głowy. Czym się kierować przy wyborze ubezpieczenia komunikacyjnego? Wykupienie wielu polis ubezpieczeniowych wiąże się ze sporym wydatkiem. Wydaje się, że o wyborze ubezpieczenia AC Zabrze się nie myśli, ale czasem trzeba się nad tym zastanowić.

ubezpieczenie ac zabrze Przeanalizujmy jakie ubezpieczenia AC Zabrze najczęściej wybierają kierowcy. Przede wszystkim stawiają na firmy, które długo działają na polskim rynku ubezpieczeń – co daje im im przewagę nad innymi. Do takich ubezpieczycieli należy m.in. Warta. Firma ubezpieczeniowe działa od prawie stu lat. Zaskakujące, prawda? Dobrze, więc przejrzeć internet i poszukać propozycji, którą polecają kierowcy, bo w końcu doświadczeni posiadacze samochodów wiedzą najlepiej na jaką firmę warto postawić. W dwudziestoleciu międzywojennym Warta nazywała się Towarzystwem Reasekuracyjnym. Inne czasy, różne nazwy. Tradycja ta sama. Później nastały ciężkie lata wojenne, ale Warta przetrwała. W latach czterdziestych firma została upaństwowiona, co było w tamtym okresie czymś normalnym.

Ubezpieczenia AC Zabrze i inne ubezpieczenia komunikacyjne są dostępne w Warcie od lat dziewięćdziesiątych. Ubezpieczenia Warta były w ciągłej sprzedaży. Powstawały nowe filie i placówki. W latach dziewięćdziesiątych realnie wzrosło zapotrzebowanie na takie usługi. Wiąże się to ze wzrostem wynagrodzeń, a w konsekwencji kupnem nowych samochodów. Obecnie Towarzystwo Ubezpieczeniowe WARTA jest liderem na rynku ubezpieczeń. Co nie może nikogo zaskoczyć – firma z taką długą historią z pewnością zna się na rzeczy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s