Jesteś młodym kierowcą? Nie musisz przepłacać za ubezpieczenie OC Kraków?
Ubezpieczenie OC samochodu jest wprawdzie obowiązkowe, ale nie oznacza to, że trzeba za nie przepłacać. Warto zastosować się do odpowiednich trików, by trochę zaoszczędzić. Dowiedz się, na co warto zwracać uwagę.

Prosty sposób, by nie przepłacać

Nie jest tajemnicą, że osoby do 26. roku życia płacą więcej za ubezpieczenie i to w wielu przypadkach są dość duże różnice. Wynika to z faktu, że statycznie z ich udziałem dochodzi do większej ilości niebezpiecznych zdarzeń drogowych. To oczywiście tylko statystyka i nie oznacza, że każdy młody człowiek źle jeździ i notorycznie przekracza prędkości. Niemniej jednak, takie sytuacje w tej grupie wiekowej się zdarzają. Na szczęście są sposoby, by to obejść i wykupić stosunkowo tanie ubezpieczenie OC Kraków. Po pierwsze można dopisać do dowodu rejestracyjne osobę, która ma już możliwość skorzystania ze zniżek, a po drugie warto poszukać promocji. Konkurencja na rynku jest tak duża, że co rusz zdarzają się promocje skierowane właśnie do młodych osób. Ubezpieczyciele zdają sobie sprawę, że jeśli przyciągną do siebie kierowcę, to jest znacznie większa szansa, że w przyszłości będzie on kontynuował polisę w ich firmie. Z tego też powodu proponują atrakcyjne promocje i zniżki, dzięki którym ubezpieczenie OC Kraków nie jest już tak dużym wydatkiem.

Jak ogarnąć wszystkie oferty?

Jak zatem znaleźć dobrą promocję, kiedy na rynku tyle firm wręcz bije się o klienta, a przekazy marketingowe staja się coraz bardziej nachalne? Warto w tym celu skorzystać z multiagencji, czy firmy, która w jednym miejscu skupia oferty kilku różnych ubezpieczycieli. W ten sposób będzie można wszystko łatwo sprawdzić. Co istotne, znalezienie spersonalizowanej i dostosowanej do potrzeb oferty nie zajmie dużo czasu. Konsultant na miejscu zestawi ze sobą różne propozycje i pomoże wybrać tę najlepsza. Cała procedura nie trwa długo. Pracownicy tego typu firm mają już spore doświadczenie, a poza tym mają do dyspozycji narzędzia, dzięki którym bardzo łatwo mogą przenalizować różne opcje i zaproponować klientowi najlepsze rozwiązanie. To dobry sposób, by znaleźć najlepszą w danym momencie ofertę, która będzie dostosowana do indywidualnych preferencji. Istotna kwestia jest tez to, że masz kontakt z agentem twarzą w twarz i w razie czego, możesz się o wszystko dopytać. Jeśli czegoś nie wiesz, musisz o tym powiedzieć, w końcu z wykupionej polisy OC będziesz korzystał jeszcze przez kolejny rok i musisz wiedzieć co ona zawiera.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://ebobas.pl/forum/read.php?51,1127683,1172564,page=479#msg-1172564
http://fajnamama.pl/forum/temat/wasze-sposoby-na-malzenskie-klotnie/?post=2932450#post-2932450
http://forum.ipo.pl/index.php?showtopic=1012&st=20&gopid=95087&#entry95087
http://www.biznesforum.nsv.pl/post23795.html#p23795
http://callback.waw.pl/365-2

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s