Sprzedam kampera – czy istnieje rynek wtórny?

Sprzedam kampera – czy istnieje rynek wtórny?
Coraz głośniej mówi się na temat kamperów, ale nie jest to nowy sposób spędzania czasu. Już w latach 60. Hipisi jeździli kolorowymi furgonetkami, w których spali, bawili się i robili wszystko to, co można robić w obecnych kamperach. Teraz te pojazdy bardzo się rozwinęły, ale czy jest to inwestycja, którą będziemy musieli trzymać przez lata?

Nowe oblicze kamperów

Obecnie kampery zrobione są na bardzo wysokim poziomie. Nie tylko jest w nich dużo miejsca (w największych modelach może spokojnie pomieścić się nawet do ośmiu osób), ale również zostały bogato wyposażone. Oprócz miejsc do siedzenia, mamy możliwość wyciągnięcia łóżek, ale również jest łazienka, z toaletą i prysznicem, a nawet kuchnia z lodówką i palnikiem. Dzięki temu możemy żyć w kamperze jak w normalnym domu. Dlatego też coraz częściej po te samochody sięgają również ci, co cenią sobie spokój i luksus. Dzięki nim mogą mieć namiastkę przygody, nie rezygnując przy tym z wygód, do których są przyzwyczajeni.

Czy to inwestycja na lata?

Najczęściej kupując kampera robimy inwestycję na lata. W końcu jeżeli chcielibyśmy mieć kamper na jeden wyjazd, to wtedy dużo bardziej opłaca się nam go wypożyczyć. Ale to nie oznacza, że jak już wydamy pieniądze na ten pojazd, musimy go mieć aż do śmierci. W Internecie pojawia się coraz więcej ogłoszeń typu sprzedam kampera, dlatego widać, że rynek wtórny rozwija się coraz bardziej. Nie ma co ukrywać, samochody campingowe nie są takie, ze względu na to, że są większe od tradycyjnych samochodów osobowych i muszą mieć dużo więcej rzeczy, o których nie trzeba myśleć przy osobówkach. Nie oznacza to jednak, że taki zakup się nie opłaca, bo w końcu nie musimy się martwić o noclegi podczas wyjazdów i inne rzeczy, które zapewni nam kamper.

Nie musisz kupować nowego

Ponieważ kampery powstają coraz częściej, to coraz częściej też ludzie wystawiają ogłoszenia o treści sprzedam kampera, a to szansa dla tych, których nie stać na nowy pojazd, ale chcą w taki sposób spędzać swój wolny czas. Jeżeli więc mamy marzenie, żeby posiadać tego typu pojazd, to spokojnie możemy zacząć się rozglądać i na pewno w pewnym momencie trafimy na ogłoszenie, które nas usatysfakcjonuje i dzięki któremu będziemy mogli je spełnić. A gdyby nam się znudziło, znów możemy wystawić kamper na sprzedaż. Patrząc na rozwijającą się sprzedaż tych pojazdów u producentów, można być spokojnym, że popyt na nie będzie zawsze.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://forum.polki.pl/showthread.php?27631-Samotna-podroz-odwazylybyscie-sie&p=1070288#post1070288
http://forum.motostodola.pl/nowe-przepisy-unijne-strach-sie-bac-t1641-10.html#p17976
http://idiom.waw.pl/samochody-japonskie-gliwice-to-dobry-wybor
http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?p=394980#post394980
http://bila.slask.pl/likwidacja-szkod-ubezpieczeniowych-ruda-slaska-jak-zadbac-o-swoje-auto-po-stluczce

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s