Chcesz się odchudzić? Postaw na pasty warzywne

Chcesz się odchudzić? Postaw na pasty warzywne
Odchudzanie to bardzo dugi i żmudny proces. Co jednak zrobić, by szybko zrzucić zbędny balast i odzyskać wymarzoną sylwetkę? Przede wszystkim zdrowo się odżywiać. Dobrym wyjściem są pasty warzywne, które są smaczne i pozwalają na szybkie przygotowanie posiłku.

Zamiast fast food…

Niezdrowe jedzenie dostępne w barach szybkie obsługi czy też zamawiane od razu do domu jest dobre, ale bardzo kaloryczne. Jego zaletą jest przede wszystkim czas. Kiedy spieszymy się do pracy, szkoły, z reguły brakuje nam czasu na to, by coś dla siebie ugotować. Często też nie mamy świadomości, że przygotowanie zdrowego posiłku nie jest wcale takie skomplikowane i nie pochłania tak dużo czasu jak może się wydawać. Dużo prościej jest zamówić pizzę czy też kupić hamburgera. Niestety, takie działania nie są na dłuższą metę dobre, bo prowadzą do bardzo szybkiego wzrostu wagi. W efekcie nawet nie wiadomo kiedy, a nasze ubranie ma coraz większy rozmiar. Początkowo zmiana o numer lub dwa nie jest nawet aż tak bardzo zauważalne, ale kiedy zaczynamy mieć problemy, by znaleźć coś dla siebie w sklepach, to jest to bardzo niedobre. Tymczasem niewiele osób wie, że przygotowanie zdrowych posiłków nie jest czasochłonne. Tak naprawdę wystarczy mieć zdrowe półprodukty, by na ich bazie przygotować coś dobrego. Bardzo wartościowe są pasty warzywne. Można je przygotować samodzielnie lub też kupić gotowe. W tym pierwszym przypadku trzeba na to poświęcić około 15 minut. Żeby przygotować proste pasty warzywne, można sięgnąć po przepisy znalezione na stronach internetowych. Przykładowo można ugotować i rozgnieść marchewki, do tego dodać nieco przypraw i prażony słonecznik. To nie zajmuje dużo czasu, a żeby dłużej przechowywać żywność, można ja zapasteryzować. Jeśli mimo wszystko nie chce się nam przygotować past warzywnych, można je kupić. Tu trzeba być jednak bardzo ostrożny i przede wszystkim dokładnie czytać etykiety. Są pasty, które w ogóle nie są zdrowe. Zawierają masę zagęszczaczy, substancji konserwujących, a także sztucznych aromatów. Takie artykuły lepiej omijać z daleka.

Pasty warzywne – propozycja podania

Pasty warzywne mają wiele zalet, a jedną z głównych jest to, że można za ich pomocą szybko przygotować wartościowe posiłki. Świetnie smakują jako dodatek do chleba, ale mogą być także dodawane do makaronu czy ryżu. Dzięki temu w niecały kwadrans można przygotować pyszne, pożywne, a przede wszystkim niskokaloryczne posiłki bez konieczności przyjmowania niezdrowych i tłustych produktów.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://theweddingworkbook.com/toga-radcy-prawnego-idealny-pomysl-prezent
http://regionelazio.org/mozemy-zaplacic-ubezpieczenie-oc-krakowie
http://www.kowbojki.pl/pokaz/Fotobudka-na-wesele-690604
http://all4men.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=2118&p=26668#p26668
http://www.samosia.pl/pokaz/3166753/Gdzie_kupic_ubezpieczenie_oc

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s