Dlaczego oprogramowanie, którego nie dostarczył dobry producent POS, utrudnia a nie ułatwia pracę?
Jesteś właścicielem restauracji, który szuka dobrego oprogramowania do lokalu? W takim razie koniecznie musisz przeczytać ten artykuł. Zobacz, czemu nie tylko sam system, ale także producent POS jest taki ważny podczas wyboru.

Darmowy kontra płatny program – który lepszy?

Nie ma w tym nic niezwykłego, że podczas zakupów najczęściej patrzymy na cenę danego towaru lub usługi. Nie inaczej jest w przypadku branży gastronomicznej. Wielu restauratorów podczas wyboru oprogramowania, zwraca uwagę na jego koszt lekceważąc inne równie istotne czynniki. Z tego też powodu bardzo wielu z nich na samym początku stawia na bezpłatne programy. Jednak czy za darmo znaczy lepiej? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim darmowe programy nie posiadają tylu funkcji, co płatne programy. Drugim powodem jest wsparcie techniczne. Awarie techniczne systemów POS zdarzają się nawet przy najlepszych programach. Ich niedziałanie bardzo utrudnia pracę, a czasami nawet wprowadza nerwową atmosferę u pracowników, którzy muszą samodzielnie ją sobie zorganizować i nie mogą poświęcić tyle uwagi klientom, ile poświęcają w momencie, gdy program działa. To generuje straty. Z tego powodu nie możesz sobie pozwolić na długie przerwy, a awaria musi pozostać jak najszybciej usunięta. Przy darmowych programach nie masz gwarancji, że producent POS” Ci pomoże.

Konfiguracja dopasowana do Twoich potrzeb

Na rynku jest wiele lokali gastronomicznych i bardzo się one od siebie różnią. Są pizzerie, lokale typu fast food, restauracje, kawiarenki i wiele innych. Każdy z nich ma inny profil, dlatego też logiczne jest to, że potrzebują one innych funkcji. Nie każdy system gastronomiczny się sprawdzi, o czym doskonale wie profesjonalny producent POS. Dlatego też nie powinno się stawiać na darmowe programy. Nie oferują one konfiguracji, przez co bardzo często zamiast pomagać, to utrudniają życie wielu restauratorom i ich pracownikom. Aby tego uniknąć należy stawiać na profesjonalistów. Ich wiedza i doświadczenie są bardzo pomocne w momencie, w którym trzeba dobrać odpowiedni program. Dzięki temu będziesz miał pewność, że masz wszystkie przydatne opcje i np.: prowadząc lokal typu fast food nie zabraknie Ci funkcji sprzedaży na wynos. W ten sposób Twoja praca będzie szybka i efektywna, a co najważniejsze będzie też dla Ciebie rentowna.

PODOBNE WPISY
—————————-

https://kronoblog.wordpress.com/ile-kosztuje-pozycjonowane-stron-internetowych
https://maliexblog.wordpress.com/warzywa-marynowane-szybki-i-prosty-sposob-na-zdrowe-przekaski
https://letsworkforall.wordpress.com/
http://chatlak.org/wygladac-toga-adwokacka

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s