Wakacyjny wyjazd i wynajem samochodów 9 osobowych…
Ten tekst jest poświęcony mojemu wakacyjnemu wypadowi. Jeśli chcesz zobaczyć, jak się do niego przygotować, to koniecznie go przeczytaj.

Wspólne wakacje…

Moją najlepszą koleżankę poznałam jeszcze na studiach. Chociaż od tego czasu minęły już całe wieki, my wciąż się przyjaźnimy. Co więcej, polubili się też nasi mężowie i nasze dzieci. Wspólnie spędzaliśmy wiele czasu. W tym roku postanowiliśmy wybrać się wspólnie na wakacje. Chcieliśmy jechać nad nasze morze. Zarezerwowaliśmy więc niewielki domek i zaczęliśmy przygotowania do wyjazdu. Początkowo planowaliśmy, że każda z rodzin pojedzie tam własnym autem, ale po zliczeniu wszystkich kosztów wybraliśmy inne rozwiązanie. Postanowiliśmy wynająć większe auto i jechać wspólnie. Nasi mężowie będą kierowali na zmianę, każdy będzie więc mógł trochę odpocząć bo wiadomo, że taka podróż trwa kilka godzin.

Nasze przygotowania do wyprawy

Pojechaliśmy więc do wypożyczalni samochodów. Okazało się, że oferują oni między innymi wynajem samochodów 9 osobowych. To dla nas było optymalne rozwiązanie. Koszt wynajmu takiego auta był dość wysoki, ale biorąc pod uwagę, że nie musieliśmy wlewać paliwa do dwóch aut tylko do jednego, to i tak się nam to opłacało. Auto które wybraliśmy było w doskonałym stanie technicznym. Wyglądało na całkiem nowe. Miało też wszystkie potrzebne przeglądy i ubezpieczenia. Wnętrze tego auta również zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Pomijając już tak oczywistą rzecz jak klimatyzacja, to w aucie były komfortowe wręcz fotele. Oczywiście były rozkładane co z przyjemnością wykorzystały nasze dzieci. Była szansa że w takich warunkach podróż upłynie przyjemnie i bez marudzenia dzieci. W takim samochodzie z pewnością zasną. Będzie więc cisza i spokój. Nasi mężowie dokonali więc rezerwacji i wpłacili stosowną zaliczkę. Dzieci nie mogły już doczekać się wyjazdu na wakacje. Nie wiem czym byli bardziej podnieceni, czy samym urlopem czy podróżą tym ciekawym samochodem. Wsłuchując się w ich rozmowy, przypuszczam że auto wysunęło się na pierwszy plan. Chyba rosną nam miłośnicy motoryzacji. Na razie męczą ojca pytaniami technicznymi. Nawet nie wiedziałam że tyle wiedzą o autach. Jakoś do tej pory tego nie zauważyłam, ale cieszę się, że postawiliśmy na wynajem samochodów 9 osobowych.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jaka-najgorsza-najstraszniejsza-rzecz-przydarzyla-wam-sie-w-zyciu-p_6516287/3
http://biznesowe.info.pl/post26221.html#p26221
http://c64scene.org/diagnostyka-silnika-wazna-musisz-ja-regularnie-sprawdzac
http://pager.waw.pl/odwiedz-salon-mazda-bytom-i-skorzystaj-z-atrakcyjnego-finansowania

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s