Camperem na wakacje, czyli o tym, czemu warto postawić na camper wynajem
Początek roku to najwyższy czas, aby zacząć planować wyczekiwany od ostatnich wakacji urlop. W wielu firmach jest to niemalże minimalny okres w jakim należy powiadomić pracodawcę o terminie urlopu, zwłaszcza jeśli mówimy o np. tygodniowej nieobecności lub dłuższej. Zobacz, czemu warto postawić na camper wynajem.

Spędź niezapomniane wakacje…

Wakacje są czasem, kiedy to większość ludzi bierze urlopy i decydują się oni na wyjazdy, czy to w góry, czy to nad morze. Oczywiście jest kilka możliwości na dotarcie w drugi koniec kraju, na przykład pociągiem, lub samochodem, a pomiędzy niektórymi miastami nawet samolotem. Jednak mało kto bierze pod uwagę campera, choć camper wynajem wcale nie jest taki drogi.

Co warto wiedzieć na temat campera?

Wynajem campera na okres wakacyjny gwarantuje nam nocleg, nie musimy szukać drogiego hotelu. Dodatkowo 24h na dobę jesteśmy w hotelu i nie musimy się martwić o to, czy zdążymy się wymeldować/zameldować w innym. Camperem możemy po prostu jechać na inny parking, nie koniecznie nawet w tym samym mieście. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne. Ponadto wynajmując campera możemy zaplanować dojazd na miejsce wypoczynku w taki sposób, żeby np. oprócz wylegiwania się na plaży zwiedzić kilka ciekawych miejsc obok których byśmy przejechali tylko jadać samochodem. Pozwoli to w znaczny sposób urozmaicić wyjazd wakacyjny, a dodatkowo przy odpowiednim rozplanowaniu pozwoli zaoszczędzić.

Na co zwrócić uwagę szukając campera?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje wybrać się nim na wakacje. Odpowiedź jest dość prosta. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to jak stare oraz jak wyposażone campery firma ma w swojej ofercie. Wiadomo, że każdy chciałby mieć najdroższy i najlepszy w najniższej cenie, jednak będąc realistami trzeba czasami pójść na kompromis. Przed wynajęciem trzeba również zapoznać się dokładnie z umową, bowiem może się okazać że dzienny limit to np. 100km i za każdy dodatkowy km będziemy musieli zapłacić nawet 1zł, nie będzie problemu jeśli limit przekroczymy o 2-3km jednak co w przypadku gdy zrobimy dodatkowe 100km? Niezbędna też będzie wiedza na temat tego w jakim stanie pożyczamy, a w jakim mamy zwrócić pojemniki z wodą, butlę gazu itd. Jednym słowem całe wyposażenie campera. Swoje poszukiwania najlepiej zacząć od wpisania w Google frazy camper wynajem.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://callback.waw.pl/najwyzsza-jakosc-prezentuja-samochody-japonskie-gliwice
http://katowice.naszemiasto.pl/forum/temat/aplikacje-dla-kierowcow,312978,1,t,id,n.html#odpowiedz-72364
http://forum.fashionavenue.pl/wypozyczaliscie-kiedys-samochod-vt1446.htm#7528
http://kobitki.phorum.pl/viewtopic.php?p=35973#35973

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s