Kto korzysta z JIRA system?

Kto korzysta z JIRA system?
Jesteś właścicielem firmy i szukasz dobrej platformy biznesowej? W takim razie przyda Ci się system JIRA. Jakie są jego możliwości? Czy warto na niego stawiać? Przeczytaj ten artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania.

Usprawnij pracę w swojej firmie

Zarządzanie przedsiębiorstwem to nie lada wyzwanie. Jeśli posiadamy dużą firmę, mamy pod sobą wielu pracowników, na pewno nie jest łatwe prowadzenie biznesu w sposób przejrzysty i spójny. W tym celu tworzy się przeróżne procedury, które ułatwią pracownikom prowadzenie różnych projektów. W dobie komputeryzacji coraz więcej firm decyduje się na zautomatyzowanie pewnych procesów, dzięki czemu będą w stanie bardziej je kontrolować. Przykładem oprogramowania, z którego korzysta coraz więcej firm jest JIRA system. Co ciekawe, korzystają z niego nawet firmy informatyczne. Przykładowo, jeśli taka firma informatyczna posiada wielu klientów i po wykonaniu danego projektu informatycznego, prowadzi obsługę jakiegoś serwisu lub prowadzi wsparcie techniczno-merytoryczne dla danych klientów to z pewnością posiadając wielu kontrahentów po pewnym czasie proces zarządzania zleceniami od klientów staje się uciążliwy i problematyczny. JIRA system jest w stanie porządkować te zlecenia, przypisywać je do poszczególnych pracowników.

JIRA – system, który jest przejrzysty i łatwy w obsłudze

Bardzo ważną kwestią w przypadku dowolnych systemów informatycznych jest przede wszystkim ich przejrzystość i łatwość obsługi. W niektórych firmach klienci otrzymują dostęp do JIRA system i mogą samodzielnie zgłaszać zapotrzebowanie na dany temat. Na pewno jest to rozwiązanie, które jest dużym ułatwieniem dla firmy. Z tego względu należy jednak szczególnie zadbać o intuicyjność i funkcjonalność danego systemu. To wszystko posiada JIRA system. Z pewnością dużym atutem jest również to, że możemy zakupić gotowe oprogramowanie, gotowy program do użytkowania w naszej firmie, ale Jira system również umożliwia dopasowanie rozwiązania pod poszczególne istotne wytyczne klienta. Każda firma jest inna, posiada inne kryteria i innych rzeczy będzie wymagać od takiego oprogramowania. Mimo, że adaptacja narzędzi jest bardziej kosztowna to absolutnie warto w nią zainwestować – wówczas system jest dokładnie dostosowany do naszych wymogów i spełnia swoją rolę jeszcze bardziej. Jeszcze łatwiej zarządzać czasem, ludźmi i projektami.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://kobitki.phorum.pl/viewtopic.php?p=67408#67408
http://ceskagastro.blogspot.com/2017/04/odpoved-na-otazku-co-je-pokladni-system.html 
http://alba.bytom.pl/centrala-voip-czy-warto-postawic-na-to-rozwiazanie
http://eden-oleje.pl/planowanie-budowy-domu-barierki-lekkie-sa-obowiazkowe

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s